FOLKOWE I SIELSKIE WESELE
tylko w Karczmie MACIEJÓWKA !

Co nas wyróżnia?

Klimat

Stodoła Macieja wyróżnia się piękną drewnianą podłogą, piecem kaflowym, tradycyjnymi komodami zdobionymi ręcznie malowanymi kwiatami.

Jedzenie

W naszym weselnym menu znajdziecie między innymi rosół z bażanta, ozory z dzika czy nieco bardziej tradycyjnie kartacze, pierogi z jeleniem oraz chrupiącą kiszkę ziemniaczaną. Wegetarianie oraz weganie również znajdą coś pysznego na naszych stołach.

Lokalizacja

Z Białegostoku 25 minut autem – trasa na Bobrowniki. Nasz kompleks położony jest w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej, nad rzeką Supraśl.

Pojemność

Z przyjemnością zorganizujemy wesele na 120 osób, przyjęcie na 60 czy huczne weselisko na 200 gości z parkietem pod chmurką lub klimatyzowanym namiotem.

Ciesz się każdą chwilą

Śluby w plenerze

Jeżeli Waszym marzeniem jest ślub w plenerze – przygotujemy Wam wyjątkowe miejsce wraz z całą aranżacją -kwiatami, białym dywanem i świecami, napisem LOVE oraz krzesłami i dla Waszych gości.

Atrakcje weselne

Słodki stół i tort – muffiny, tartaletki, bezy, musy czekoladowe etc. i personalizowane torty prosto
z Baristacji Bar kawowy – z prywatnym baristą i najlepszą kawą jakości „Baristacja” Drink Bar – barman, alkohol i kolorowe koktajle Kulig, przejazd bryczką z koniem i ognisko

Poprawiny

Poprawiny w Karczmie Macieja to idealne rozwiązanie po tańcach, śpiewach i zabawie do białego rana. Zapewniamy obiad, schłodzone napoje i parkiet
to tańczenia wraz z muzyką. … a może poprawiny
w formie grilla, bądź ogniska? Ustawimy stoły na zewnątrz i ugościmy Was pod gołym niebem.
Ty sobie wyobrazisz, a my to zrealizujemy.

Rezerwacja miejsc

Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o wolne terminy! 

+48 577 483 333 

biuro@maciejowkaborki33.pl