Na świat niedawno przyszło Twoje ukochane dziecko, planujesz chrzest i zastanawiasz się, gdzie zrobić chrzciny? Białystok ma bogatą ofertę lokali, które zajmują się organizacją tego typu przyjęć. Ale skoro jesteś tutaj, to znaczy, że nie interesuje Cię typowa elegancka sala w centrum miasta.

Pragniesz świętować przyjęcie pierwszego sakramentu przez Twoje maleństwo w miejscu innym niż wszystkie, prawda? Masz dobrego nosa! Maciejówka to taki punkt na mapie Podlasia, który przyciąga ludzi kochających naturę. Mamy tu kojącą ciszę, czyste powietrze, lekko kołyszące się drzewa i bezmiar błękitu nad głową. W taką scenerię doskonale wpisuje się ciepły, miarowy oddech maluszka w bieli.

Sala na Chrzciny Białystok

Chrzciny to pierwsza ważna impreza Twojego dziecka.
I choć zupełnie nie będzie jej pamiętało, my zadbamy o to, by dla Ciebie i Twoich bliskich uroczystość ta była niezapomnianym przeżyciem.

Do dyspozycji gości mamy dwie sale do wyboru. Pierwsza z nich znajduje się w bardzo przytulnej, drewnianej małej karczmie, której dużym atutem jest kominek. Z tego względu polecamy ją szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Subtelny taniec ognia na rozgrzanych szczapach tworzy przyjemną atmosferę.

W małej karczmie możemy zorganizować przyjęcie na 35 osób, uwzględniając parkiet do zabawy tanecznej. Jeśli natomiast wolisz spokojną imprezę tylko przy stołach, spokojnie usadzimy tu 44 gości. Planujesz wysłać więcej zaproszeń? My zapraszamy Cię do naszej dużej karczmy, gdzie przygotujemy nakrycia nawet dla 100 osób. Tu również znajduje się wyznaczone miejsce do tańca, więc jeśli marzą Ci się chrzciny z zespołem lub DJ-em, jesteśmy na to przygotowani.

OFERTA NA CHRZCINY

Spotkanie rodzinne z okazji chrztu to nie tylko miłe rozmowy przy stole, ale również wspólny posiłek. Nasi kucharze przygotowali specjalne menu z opcją dań do wyboru. W ofercie znajdziesz zarówno dania gorące, jak i zimne przekąski, z których możesz samodzielnie skomponować swój zestaw. Jesteśmy przekonani, że Ty i Twoi goście docenią nasze autorskie przepisy, świeże produkty, kreatywność kulinarną oraz fantastyczny smak i wygląd potraw.

Chcesz wznieść toast za zdrowie swego dziecka i wszystkich zgromadzonych osób? Zapewnimy Ci taką możliwość, stawiając na stołach alkohol. Szczególnie polecamy wina, które sprowadzamy ze słonecznej Hiszpanii. Współpracujemy z winnicą z rejonu Rioja, która stawia na ekologiczny produkt, bez sztucznych słodzików, dzięki czemu następnego dnia po degustacji nie trzeba wprowadzać do menu tabletek uśmierzających ból głowy.

Doskonale wiemy, że nawet w trakcie tak ważnej uroczystości, mama i dziecko potrzebują chwili tylko dla siebie. Dlatego na czas przyjęcia udostępniamy im specjalny pokój, w którym mogą bez skrępowania pobyć razem. W pomieszczeniu tym znajduje się łóżeczko i przewijak, więc mama w komfortowych warunkach może zmienić dziecku pieluszkę, nakarmić je lub ukołysać do snu.

Masz ochotę na przedłużone chrzciny? Zostań u nas na noc. Jesteśmy gospodarstwem agroturystycznym, (linkowanie do Gospodarstwo agroturystyczne na Podlasiu) które oferuje noclegi w swojsko urządzonych pokojach nad karczmą i w klimatycznych drewnianych domkach (linkowanie do Domki na wynajem) stojących na naszej posesji. Warto przedłużyć u nas pobyt, chociażby dlatego, że rano serwujemy obłędne śniadania inspirowane kulinariami z różnych zakątków świata.

NAJLEPSZE MIEJSCE NA CHRZCINY

Teraz już chyba wiesz, gdzie jest najlepsze miejsce na chrzciny w okolicach Białegostoku.

Zapraszamy do Maciejówki!