DOMKI NA WYNAJEM NA PODLASIU

domki letniskowe podlasie

W Maciejówce można odciąć się od świata i zgiełku miasta. Jeśli właśnie takie jest Twoje marzenie i do tego kochasz las – podejrzewamy, że nie interesują Cię ekskluzywne meble, marmury, złote klamki i rozbiegana obsługa kelnerska gotowa reagować na każde Twoje skinienie.

Zgadujemy, że w centrum Twojego zainteresowania stoi bardziej jakaś leśniczówka do wynajęcia lub domki holenderskie ukryte w głuszy. A może drewniane domki do wynajęcia np. na Podlasiu? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu!

Mamy domki wypoczynkowe blisko Białegostoku, a jednak na odludziu. Urządziliśmy je w swojskim klimacie, a do środka wpuściliśmy tylko tyle cywilizacji, ile to konieczne, by komfortowo spędzić czas. Powietrze nasycone tlenem i obietnicą odpoczynku, bezpieczne ramiona drzew chroniące przed zgiełkiem i nieprzenikniony błękit zachęcający do pełnej swobody – my tak postrzegamy luksus.

Domki wypoczynkowe do wynajęcia

Masz ochotę na domki w lesie, do których przez drzwi i okna włazi Podlasie z całym swoim bogactwem przyrody? Mamy w sumie 6 takich domków na wynajem, a w nich łącznie 24 miejsca noclegowe (26 – jeśli ktoś uważa, że kanapa również sprawdza się w roli łóżka). Wszystkie bardzo przytulne, wykończone drewnem, ocieplane i ogrzewane, dzięki czemu możesz zaplanować w nich wypoczynek nawet zimą.

Do Twojej dyspozycji są 2 domki dwuosobowe z pojedynczymi łóżkami z możliwością ich złączenia i 2 domki czteroosobowe, również z pojedynczymi łóżkami, ale rozmieszczonymi w dwóch pokojach. Warto w nich zachować dyskrecję, ponieważ ich cechą jest akustyczność – dźwięk się niesie jak kolorowe wianki po pobliskiej rzece Supraśl.

Każdy z domków ma łazienkę, szafki nocne, stolik, czajnik oraz pyszną herbatkę. I widoki! Wyobraź sobie, że rano wychodzisz na bosaka na zadaszony taras z parującym kubkiem w dłoni, a przed Tobą zamiast panoramy na szare bloki lub niedomyte auto sąsiada, rozpościera się zapierający dech krajobraz malowany pędzlem matki natury. Tak, u nas zaliczysz wypoczynek w plenerze i wizytę w galerii sztuki w tym samym czasie.

Zaledwie 30 m od domków znajduje się mała karczma z pełni wyposażoną otwartą kuchnią, z której mogą korzystać wszyscy goście, przygotowując samodzielnie posiłki np. obiad czy kolację. Nasze gospodarstwo agroturystyczne oferuje natomiast kreatywne i przepyszne śniadania, które są jedną z naszych mocniejszych stron. Lubisz zaskakującą kuchnię inspirowaną smakami świata? Na pewno dołączysz do fanklubu śniadań w Maciejówce.

DOMKI W LICZBACH
  • 6 domków na wynajem
  • 2 domki dwuosobowe
  • 4 domki czteroosobowe
  • 24 miejsca noclegowe
  • karczma 30m od domków

Dom do wynajęcia na Podlasiu

Jeśli chcesz u nas spędzić kilka dni, oprócz domków oferujemy również dom całoroczny – małą karczmę, w której jest aż 12 miejsc noclegowych w czterech pokojach. To tutaj właśnie znajduje się otwarta kuchnia i sala z kominkiem, gdzie goście mogą miło spędzić czas, np. grając w planszówki lub rozmawiając z naszym personelem, który zawsze chętnie opowie o ciekawych miejscach, które warto zwiedzić w okolicy. Więcej o tym miejscu przeczytasz tutaj.


DOMEK letniskowy DLA PARY

Szukasz domków do wynajęcia w okolicach Białegostoku na niezwykłą randkę? Zapraszamy do serca Puszczy Knyszyńskiej! Mówi się, że to Paryż jest najromantyczniejszym miejscem na naszym globie. Jednak Ci, co tak twierdzą, najwidoczniej nie byli w Maciejówce.

Kontakt z podlaską naturą sprzyja miłosnym uniesieniom. Sąsiedztwo rykowiska na Górce Miłości, rozgwieżdżone noce, wiatr rozwiewający kosmyki włosów, ogniste zachody słońca i płomienie muskające drewno w kominku tworzą scenerię skrojoną pod zakochanych. Wystarczy przyłożyć ucho do ziemi, by usłyszeć szeptane miłosne wyznania przodków… Kto wie, może warto się w nie wsłuchać i co nieco zainspirować?

Każdy z tych domków możesz wynająć na weekend lub dłużej. Mogą one służyć jako domki wakacyjne lub jako wspaniałe miejsce na październikowy wyjazd integracyjny. Czekamy na Ciebie cały rok. My i Duch Puszczy!