Imprezy firmowe

Jeżeli szukasz miejsca które zintegruję i pozwoli odpocząć Twojej załodze – Maciejówka spełni każde z Twoich wymagań. W naszej ofercie znajdziesz liczne atrakcje sezonowe takie jak kulig, bieg na orientacje, ofertę z ogniskiem czy grillem.

Nasz obiekt dostosowany jest również do organizacji szkoleń firmowych, konferencji. Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową w innej lokalizacji – z przyjemnością zapewnimy catering wraz z obsługą.


Kuligi

„Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań…” śpiewał klasyk !
Wyobraźcie sobie, moment gdy w Puszczy Knyszyńskiej spada pierwszy śnieg…Konie, fury, siano, pochodnie, mnóstwo ludzi i grzaniec… dużo grzańca.

Zima to idealny czas na kulig i ognisko w środku dzikiej Puszczy Knyszyńskiej. Pan Janek – nasz zaprzyjaźniony akordeonista chętnie rozpocznie i poprowadzi biesiadę , która będzie trwała do białego rana.

Po prawie godzinnej przejażdżce na gości czeka ognisko, gorący żurek, bigos, kiełbaska z pysznym żytnim chlebem naszego wypieku. Zapewniamy również gorącą kawę, herbatę, grzane wino, a potem lepienie największego bałwana na Podlasiu na przemian z bitwą na śnieżki… to już nasza tradycja.
To zima w Maciejówce !

Zapytaj nas o szczegóły

Nasza załoga zadba o każdy szczegół Twojej uroczystości.