Przyjęcia rodzinne

Chrzciny

Chrzciny to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka jak i jego rodziców.

Karczma Maciejówka zapewnia szeroki wybór terminów, menu dopasowane do upodobań Waszych gości ( dania dla wegan, wegetarian, alergików) oraz miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.
Waszym pociechom dajemy do dyspozycji dużo przestrzeni oraz animatora, który zapewni Wam chwilę wolnego czasu na wypicie gorącej kawy. 

Zapewniamy
-spersonalizowany tort
-słodki stół
-indywidualne menu
-aranżacje sali
-atrakcje dla najmłodszych

komunia święta

Komunia Święta to jedno z pierwszych większych i najważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka ! Długie przygotowania, nauka i w końcu upragniony moment ! Rodzice chcą aby świętowanie z Rodziną odbyło się w niezwykłej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku- a więc jesteśmy, Karczma Maciejówka Borki 33. Miejsce oddalone zaledwie 27 km od Białegostoku, a tak bliskie naturze !

Przyjęcia rodzinne

Urodziny, Rocznice, Przyjęcia pożegnalne z dala od miasta, w ciszy, spokoju…
Do dyspozycji duża karczma na 160 osób lub mała karczma na kameralne przyjęcia na 20 – 40 gości.
Białe obrusy, srebrna zastawa to nie Wasz klimat ?
Przenieśmy to spotkanie na zewnątrz i zorganizujmy biesiadę przy palenisku – blask ognia oraz gitara nadadzą magiczną aurę każdej z imprez plenerowych.

Czy można wyobrazić sobie piękniejszą scenerię na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną czy znajomymi ?

Opinie

o maciejówce

Warte polecenia 😊 Ciche, spokojne miejsce na łonie natury, z przepysznymi, bardzo urozmaiconymi śniadaniami (ekologicznymi, wszystko przyrządzone na świeżo i ma miejscu) oraz przemiłą obsługą. Domki dobrze wyposażone i wygodne. Byliśmy krótko, ale chętnie wrócimy ☺️

Ewelina Siembida

Fantastyczne miejsce, pyszne jedzenie. Obsługa bardzo miła, jest wręcz rodzinnie. Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi ludźmi. Można odpocząć i się wyciszyć. Serdecznie polecam.

Jolanta Głoniatowska

Znakomite miejsce! Miałam zaszczyt być w Maciejówce na firmowej imprezie plenerowej i każdy był zachwycony. Domowa atmosfera, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Jeśli plenerowa impreza to tylko w Maciejówce! Trzymam kciuki za dalszy rozwój i rozbudowę tego cudownego miejsca.

Joanna Tomczyk

kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o wolne terminy! 

+48 577 483 333 

biuro@maciejowkaborki33.pl