Wyobraź sobie swoje dziecko w odświętnym komunijnym stroju na tle soczystej zieleni roślin skąpanych w promieniach słońca. Wokół niego latają motyle, powietrze nasyca się zapachem pysznego obiadu i miłą, rodzinną atmosferą.

Podoba Ci się taka wizja? Jeśli tak, szukając miejsca na przyjęcie komunijne w okolicach Białegostoku, wybierz Maciejówkę. Przygotujemy dla Twojej rodziny wyśmienity obiad i zadbamy o to, by ten dzień zamienił się w jedno z Waszych przyjemniejszych wspomnień. Czeka na Was bowiem nie tylko piękna drewniana sala komunijna czy przepyszna kuchnia, ale również możecie liczyć na wyjątkowego gościa specjalnego – Matkę Naturę.

Sala na Komunię Białystok

Jeśli kochasz przyrodę i lubisz wnętrza urządzone w swojskim stylu, w Maciejówce znajdziesz idealny lokal na komunię. Przyjęcia komunijne przygotowujemy w naszych dwóch drewnianych karczmach. W małej możemy zorganizować jedną imprezę do 44 osób, natomiast w dużej mogą się odbywać jednocześnie trzy spotkania rodzinne. Dwa z nich na dużej sali na dole oraz jedno na antresoli, która mieści do 35 osób.
Brak dużej karczmy na wyłączność to jednak nie problem, ponieważ tak organizujemy przestrzeń, by każda rodzina czuła się komfortowo.

Przyjęcie komunijne

Zastanawiasz się, czym Was ugościmy? Tym, co wybierzesz z naszej oferty! Do wyboru masz dwie wersje menu komunijnego. Pierwsza standardowa obejmuje zupę, danie gorące i zimne przekąski oraz deser – słodki stół z kawą, herbatą i ciastem naszej produkcji. Druga wersja jest rozszerzona i tu możesz zdecydować, czy wolisz gości poczęstować drugim daniem gorącym przygotowanym w formie wiejskiego stołu, uginającym się od swojskich przysmaków – domowych pierogów czy pieczonych golonek – czy wybrać rozbudowany słodki stół. Polecamy tę opcję, gdy na przyjęciu ma być dużo dzieci, które chętnie pałaszują cake popsy, przepyszne owocowe musy czy marchewkowe ciasto. Oprócz tego słodka opcja zawiera również tort.

Wiadomo bowiem, że przyjęcie komunijne nie może się odbyć bez tortu. Jednak nawet jeśli nie zdecydujesz się na poszerzoną wersję menu, chętnie zajmiemy się upieczeniem takiego ciasta specjalnie dla Ciebie. W naszej pracowni cukierniczej w Baristacji w Białymstoku wykonujemy m.in. torty okolicznościowe na zamówienie. Projektujemy je indywidualnie pod każdego klienta, więc Twoje dziecko dostanie spersonalizowany wypiek. Torty pieczemy ze składników najwyższej jakości i dekorujemy je klasycznie. Kolorem dominującym jest biel złamana zielonymi akcentami w postaci liści. Na specjalne życzenie na lukrze umieścimy dekoracyjny napis.

Atrakcje dla dzieci

Jeśli w jednym dniu w Maciejówce odbywają się cztery komunie, wtedy jako organizator zapewniamy atrakcje dla dzieci – m.in. stawiamy na podwórku dużego kolorowego dmuchańca. Wynajmujemy również wykwalifikowanego animatora, który zajmuje się dziećmi, podczas gdy dorośli piją kawkę i prowadzą rozmowy na tematy, które kompletnie nie interesują najmłodszych.

Myśląc o przyjęciu komunijnym, nie planuj samodzielnym przygotowaniu obiadu, nie szukaj nawet cateringu na komunię w Białymstoku. Rezerwuj miejsce na przyjęcie w Maciejówce, zamawiaj dobrą pogodę i spokojnie czekaj na ten wyjątkowy dzień. My zajmiemy się wszystkim.

NAJLEPSZE MIEJSCE NA Komunię

Teraz już chyba wiesz, gdzie jest najlepsze miejsce na Komunię w okolicach Białegostoku.

Zapraszamy do Maciejówki!