Warsztaty dla kobiet w sercu Puszczy Knyszyńskiej

Oddalenie od miasta, spokój, ciche pomruki lasu, natlenione powietrze i możliwość zsynchronizowania własnego pulsu z biciem serca natury zachęcają do zaopiekowania się sobą. Maciejówka sprzyja zatrzymaniu i samorozwojowi, ponieważ tu zamiast telewizora grają świerszcze, a jedyne, co musisz, to oddychać. Staramy się w jak najbardziej wartościowy sposób wykorzystywać moc tego miejsca i jego dobroczynny wpływ na naszych Gości.

Dlatego organizujemy warsztaty dla kobiet, podczas których każda z pań może odpocząć, odzyskać równowagę, poczuć się dobrze i poświęcić uwagę i czas tylko sobie. Hołdujemy kobiecemu zdrowemu egoizmowi!


Jakie warsztaty dla kobiet zorganizowaliśmy do tej pory?

Raz w roku odbywają się u nas warsztaty jogi na chustach, w trakcie których w centrum stawiamy relaks i poczucie wewnętrznej harmonii. Jednym z ciekawszych wydarzeń jest również weekendowy turnus oczyszczający organizm. Dajemy słowo, że każda uczestnicząca wątroba jest za niego bardzo wdzięczna! Podobnie jak umysł i dusza za zajęcia z Shinrin-yoku, czyli prozdrowotnej japońskiej praktyki kontaktu z naturą. Wycieczka do lasu zwieńczona hamakowaniem i rozmowami z drzewami to coś, czego każda (i każdy!) powinien doświadczyć.

Jesteśmy zachwyceni energią, jaka wyzwala się w czasie tych kobiecych spotkań – wibracje podnoszą się tak wysoko, że łaskoczą w brzuchy latające paki. Taki potencjał trzeba wykorzystać.

Warsztaty rozwojowe dla kobiet
zapraszamy do współpracy!

Masz ciekawy pomysł na warsztaty rozwoju osobistego lub szkolenia dla kobiet i pragniesz je zorganizować w Maciejówce? Jesteśmy otwarci na propozycje. Udostępnimy Ci nasze drewniane przestrzenie obu karczm, a jeśli Twój pomysł wymaga turlania się po podłodze – włączymy ogrzewanie podłogowe (nawet wtedy, gdy będziecie leżeć bez ruchu). Do dyspozycji mamy także rozległą przestrzeń pleneru z lasem, łąką, trawnikiem, stawem i dostępem do rzeki Supraśl. I tyle nieba, ile zdołacie objąć wzrokiem!

Twoje warsztaty dla pań mogą trwać kilka dni. Jako gospodarstwo turystyczne na Podlasiu, które sprzyja pogłębionemu rozwojowi, posiadamy miejsca noclegowe z wyżywieniem, w tym drewniane domki letniskowe na wynajem. Dzięki temu możesz rozciągnąć przyjemność w czasie. Noc z milionem gwiazd i nasze śniadania na pewno zapamiętacie na długo.

A może zamiast pomysłu masz po prostu fajne koleżanki i chcesz spędzić przyjemny kobiecy weekend? Jesteśmy w stanie pomóc Ci w organizacji warsztatów dla kobiet tylko dla Waszego grona – znamy dużo interesujących ludzi, którzy chętnie wypełnią Wasz czas wartościową treścią i pięknymi emocjami.

Warsztaty dla dzieci, czyli mama nareszcie odpoczywa

Jesteśmy mistrzami organizacji kreatywnego czasu dla dzieci, dlatego zapraszamy do nas również kobiety ze swoimi pociechami. Dzieciakom możemy zaproponować warsztaty z malowania drewnianych budek dla ptaków, które potem zabiorą do domu lub zostawią u nas. Takie budki, które zostają w Maciejówce, zawieszamy na drzewach. Bardzo chętnie zamieszkują je pierzaści lokatorzy, a my nie pobieramy od nich opłaty za czynsz. Ba! Nawet przed każdym okresem lęgowym dokładnie je czyścimy, a nawet naprawiamy, gdy jakiś dzięcioł nie powstrzyma się przed demolką.

Inną naszą propozycją są warsztaty dla dzieci z wyplatania dekoracyjnych wieńców na drzwi. Zajęcia te rozpoczynamy od poszukiwania materiałów – razem z dziećmi wyruszamy na łąkę i zrywamy kwiaty i trawy, w lesie zbieramy szyszki, patyki i inne skarby, z których potem tworzymy fantazyjne kompozycje na słomianych kołach.

Nie brakuje również warsztatów kulinarnych dla najmłodszych, podczas których pokazujemy jak zrobić domowe słodkości, czyli zdrową alternatywę dla słodyczy dostępnych w sklepach.

Zapewniamy, że podczas tych wszystkich aktywności dzieciaki świetnie się bawią i zapominają skupiać na sobie uwagę rodzicielek. Dlatego mamy mogą w tym czasie spokojnie oddać się przyjemnościom i pobyć tylko i aż kobietami.

Zapytaj nas o szczegóły

Odpocznij razem z nami.