imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Jeżeli szukasz miejsca które zintegruję i pozwoli odpocząć Twojej załodze – Maciejówka spełni każde z Twoich wymagań. W naszej ofercie znajdziesz liczne atrakcje sezonowe takie jak kulig, bieg na orientacje, ofertę z ogniskiem czy grillem.

Nasz obiekt dostosowany jest również do organizacji szkoleń firmowych, konferencji. Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową w innej lokalizacji – z przyjemnością zapewnimy catering wraz z obsługą.

kuligi

„Pada śnieg, pada śnieg, dzwonią dzwonki sań…” śpiewał klasyk !
Wyobraźcie sobie, moment gdy w Puszczy Knyszyńskiej spada pierwszy śnieg…Konie, fury, siano, pochodnie, mnóstwo ludzi i grzaniec… dużo grzańca.

Zima to idealny czas na kulig i ognisko w środku dzikiej Puszczy Knyszyńskiej. Pan Janek – nasz zaprzyjaźniony akordeonista chętnie rozpocznie i poprowadzi biesiadę , która będzie trwała do białego rana. 

Po prawie godzinnej przejażdżce na gości czeka ognisko, gorący żurek, bigos, kiełbaska z pysznym żytnim chlebem naszego wypieku. Zapewniamy również gorącą kawę, herbatę, grzane wino, a potem lepienie największego bałwana na Podlasiu na przemian z bitwą na śnieżki… to już nasza tradycja.
To zima w Maciejówce !

Opinie

o maciejówce

Warte polecenia 😊 Ciche, spokojne miejsce na łonie natury, z przepysznymi, bardzo urozmaiconymi śniadaniami (ekologicznymi, wszystko przyrządzone na świeżo i ma miejscu) oraz przemiłą obsługą. Domki dobrze wyposażone i wygodne. Byliśmy krótko, ale chętnie wrócimy ☺️

Ewelina Siembida

Fantastyczne miejsce, pyszne jedzenie. Obsługa bardzo miła, jest wręcz rodzinnie. Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi ludźmi. Można odpocząć i się wyciszyć. Serdecznie polecam.

Jolanta Głoniatowska

Znakomite miejsce! Miałam zaszczyt być w Maciejówce na firmowej imprezie plenerowej i każdy był zachwycony. Domowa atmosfera, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Jeśli plenerowa impreza to tylko w Maciejówce! Trzymam kciuki za dalszy rozwój i rozbudowę tego cudownego miejsca.

Joanna Tomczyk

kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o wolne terminy! 

+48 577 483 333 

biuro@maciejowkaborki33.pl