Cennik

Wesela

Z przyjemnością zorganizujemy huczne wesele na 180 osób jak i kameralne przyjęcie dla 20 gości. Nasza Karczma jest zawsze idealnie przygotowana, udekorowana polnymi kwiatami, świecami i pachnie pieczonym chlebem. 

komunie

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu Dziecka. Jest ono wspaniałą okazją do spotkania w gronie najbliższych osób. Gwarantujemy, że świętowanie z Rodziną odbędzie się w niezwykłej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku.

Chrzciny

Organizując przyjęcie z okazji Chrzcin mogą mieć Państwo pewność, że rodzina oraz przyjaciele na pewno będą miło wspominać to wydarzenie- a to dzięki naszej smacznej kuchni, rozległego terenu na łonie natury oraz domowej atmosferze. 

Opinie

o maciejówce

Warte polecenia 😊 Ciche, spokojne miejsce na łonie natury, z przepysznymi, bardzo urozmaiconymi śniadaniami (ekologicznymi, wszystko przyrządzone na świeżo i ma miejscu) oraz przemiłą obsługą. Domki dobrze wyposażone i wygodne. Byliśmy krótko, ale chętnie wrócimy ☺️

Ewelina Siembida

Fantastyczne miejsce, pyszne jedzenie. Obsługa bardzo miła, jest wręcz rodzinnie. Pierwszy raz spotkałam się z tak fantastycznymi ludźmi. Można odpocząć i się wyciszyć. Serdecznie polecam.

Jolanta Głoniatowska

Znakomite miejsce! Miałam zaszczyt być w Maciejówce na firmowej imprezie plenerowej i każdy był zachwycony. Domowa atmosfera, pyszne jedzenie i profesjonalna obsługa. Jeśli plenerowa impreza to tylko w Maciejówce! Trzymam kciuki za dalszy rozwój i rozbudowę tego cudownego miejsca.

Joanna Tomczyk

kontakt

Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o wolne terminy! 

+48 577 483 333 

biuro@maciejowkaborki33.pl